אודות נורית פרלה

נורית פרלה גדלה במשפחה של מעצבות אופנה. אמה, שהיתה תופרת בקיבוץ אפיקים, הורישה לה ולשתי אחיותיה את הכישרון, האהבה לאסטתיקה, החיבור לאופנה ואת ההשראה. נורית רואה באחיותיה הגדולות מעין "מנטוריות", ובעבר אף שיתפו האחיות פעולה בעיצוב וייצור בגדים לנשים ולילדות תחת המותג "שלוש אחיות".
בשנת 2003 עברה נורית עם משפחתה לחיות בונקובר, קנדה. עד אז, עסקה נורית בעיקר בעיצוב שמלות מקסימות לילדות. המעבר אל חיים חדשים איפשר לה לצאת למסע מקצועי חדש, היא פיתחה קו ייחודי ומקורי לעיצוב פריטי לבוש לנשים, ובמהירה רכשה לעצמה "מועדון לקוחות" נלהב שנאמן לה מאז ועד היום.

"הבנתי מיד שיש המון נשים סביבי שמחפשות לבוש אחר, אלגנטי אבל לא שמרני, עם איזה טוויסט פאנקי שמשדר שיק. משהו שאפשר גם לצאת איתו בערב וגם ללכת איתו לעבודה. ממש כמו שאני אוהבת לעשות".
את תהליך היצירה מתחילה נורית בחיפוש אחר בדים ש"עושים לה את זה", כשהיא מוצאת אותם, היא מתחילה לשחק עם ואריאציות ורעיונות. "תהליך היצירה הוא תמיד מפתיע ובלתי צפוי עבורי" היא אומרת "לפעמים זה לוקח ימים ושבועות עד שאני מגיע לדגם שאני אוהבת, לפעמים זה עניין של דקות, בהבזק השראה של רגע. בדרך כלל אני מייצרת וחושבת איך הבגד ישתלב עם פריטים אחרים שיש במלתחה (ג'ינס, ג'קט וכו'), כשהרעיון הוא שהבגד יוכל להשתלב במגוון קומבינציות - שזה גם עניין פונקציונאלי וגם יוצר שונות וגיוון."
נורית מבינה מה נשים מחפשות בבגדים, היא לא מייצרת עבור דוגמניות או בובות בחלון ראווה. לקוחותיה, נשים בגילאים שונים, נשים רזות ומלאות, משמשות כ"דוגמניות הבית", והן עושות זאת באהבה ובשמחה – באתר האינטרט ובתצוגות האופנה שלה, בארץ ובחו"ל.

נורית ממשיכה לנהל את העסק משני צדי האוקיינוס כשהיא מחלקת את זמן עבודתה בין הסטודיו בישראל לסטודיו בונקובר, קנדה לתיאום ביקור בסטודיו צור קשר.